Aktualności
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
- Gdy mówimy o waszej służbie czy waszym poświęceniu i oddaniu, na usta ciśnie się jedno słowo: „bohater”, odmieniane przez wszystkie przypadki - mówił dziś na Placu Ratuszowym w Rzepinie starosta Leszek Bajon, będący również prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, podczas powiatowych obchodów Dnia Strażaka.
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej:
342-26-ogosz-wyni-konk.pdf693.17 KB
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
Starosta Leszek Bajon, będący również szefem Konwentu Powiatów Województwa Lubuskiego, a także członkiem Komisji Rewizyjnej Związku Powiatów Polskich, uczestniczył wczoraj w jej posiedzeniu.
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
Jak przygotować samorządy do skutecznego reagowania na zagrożenia? A w jaki sposób zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, zarówno w obliczu codziennych sytuacji, jak i tych kryzysowych, włączając w to konflikt zbrojny?
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach poszukuje kandydata na stanowisko młodszego koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej.
Osoby zainteresowane mogą telefonować pod nr: 95 758 21 40 lub 505 259 034, zaś szczegóły oferty poniżej:
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
O ubiegłorocznej działalności Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu „Pro Europa Viadrina”, jak i planach na najbliższe miesiące, rozmawiał dziś starosta Leszek Bajon (będący również szefem Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia) wraz z Krzysztofem Szydłakiem, dyrektorem biura „Pro Europy Viadriny”.
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych
Tego jeszcze nie było - przed nami pierwsze takie zmagania w powiecie! Chodzi o Mistrzostwa Szkół Średnich w Palanta o Puchar Starosty Słubickiego, które odbędą się 9 czerwca na boiskach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Oficjalne otwarcie turnieju przewidziano na 9:00, zaś pół godziny później rozpoczną się mecze.
-
Autor: Wojciech Obremski
Wydział: Wydział Oświaty i Spraw Społecznych








