News - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Aktualności

There is no translation available.

There is no translation available.

Uchwała zarządu powiatu wraz z treścią ogłoszenia, formularzem zgłoszeniowym w formie edytowalnej i klauzulą informacyjną, znajdują się w załącznikach poniżej:

pdfogoszenie-o-naborze-kandydatw-do-komisji-24.03.pdf232.56 KB

docFormularz-zgoszeniowy-konkurs-2023-24.03.doc64.5 KB

docxInformacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych----konkurs-2023-24.03.docx17.86 KB

 

There is no translation available.

Uchwała wraz z pełną treścią ogłoszenia oraz załączniki do pobrania, znajdują się poniżej:

pdfogoszenie-o-konkursie---uchwaa-746-23.pdf410.4 KB

docxwzr-oferty-24.03.docx27.02 KB

docxwzr-sprawozdania-24.03.docx22.04 KB

docxwzr-umowy-24.03.docx25.76 KB

There is no translation available.

Policjantem jest od 27 lat. Był związany między innymi ze służbą prewencyjną czy pionem kryminalnym w Gorzowie Wlkp. To właśnie tam, przez wiele lat, zdobywał doświadczenie i rozwijał się zawodowo, ostatnio zaś pełnił funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Sulęcinie – kom. Arkadiusz Zieliński został nowym komendantem słubickich policjantów.

There is no translation available.

Zapewne słyszeliście kilkanaście minut temu syreny, które uruchomiono na terenie naszego powiatu. To po to, by sprawdzić stan techniczny systemu ostrzegania i alarmowania oraz by mieszkańcy mogli się dowiedzieć, co dany sygnał oznacza.

There is no translation available.

- Widać, jak bardzo młodzież potrzebowała tego, by znowu móc spotykać się ze sobą i uczestniczyć w wydarzeniach takich jak to - mówił dziś starosta Leszek Bajon podczas otwarcia pierwszych po pandemii Targów Edukacji i Pracy w Collegium Polonicum. Starosta przypomniał, że podczas wczorajszej sesji radni dali zielone światło do starania się o utworzenie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego klasy wojskowej.

There is no translation available.

To prawdziwi mistrzowie! Deszcz medali spadł na biegaczy Lubusza Słubice, podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików oraz Mistrzostw Województwa Lubuskiego w biegach przełajowych, które odbyły się w Nowej Soli. Wśród siedmiu zdobytych krążków aż cztery były złote.

There is no translation available.

- Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego dnia wiosny! - z takim okrzykiem wpadły dziś do gabinetu starosty Leszka Bajona dzieci z przedszkola "Krasnal Hałabała" oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. I rzeczywiście, od razu zrobiło się wiosennie - maluchy przyszły z koszami wypełnionymi własnoręcznie wykonanymi tulipanami.

There is no translation available.

To już w najbliższą środę!

Starosta Leszek Bajon zaprasza na współorganizowane przez powiat słubicki Targi Edukacji i Pracy, które wracają w formie stacjonarnej, a które w ubiegłych latach cieszyły się niezwykłą popularnością wśród młodzieży całego regionu. Targi skierowane są przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych i średnich, wybierających dalszą drogę edukacji oraz studentów i absolwentów, chcących kontynuować naukę.

Nie zabraknie także ofert dla osób rozpoczynających karierę zawodową oraz młodzieży bezrobotnej. Do zobaczenia w Collegium Polonicum!

There is no translation available.

Dziewczęta wywalczyły ten prestiżowy tytuł kilka dni temu w Kowalowie, podczas ostatniego meczu w ramach Lubuskiej Ligi Młodziczek.- Nasze młodziczki zdominowały rozgrywki ligowe. Wygrały wszystkie mecze z dużą przewagą punktową i zdobyły zasłużenie tytuł Mistrza Województwa w sezonie 2022/2023 - czytamy na profilu facebookowym klubu. Podkreślmy, że zwycięstwo to oznacza awans do rozgrywek centralnych.