UKS "Jedynka" reprezentantem powiatu słubickiego na ogólnopolskich igrzyskach - Powiat Słubicki

To już jutro! Nieocenione zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka”, wraz ze swoim trenerem Jerzym Grabowskim, odliczają godziny do wyprawy do nadmorskiego Dźwirzyna, by wziąć udział w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej. Wyjazd swoim patronatem objął i dofinansował starosta Leszek Bajon.

- Udział w tym turnieju to możliwość promowania naszego miasta, powiatu oraz całego województwa na arenie ogólnopolskiej, ale przede wszystkim stanowi nagrodę za ciężką pracę dziewcząt i ich zaangażowanie w ciągu całego roku – podkreśla J. Grabowski, który, przypomnijmy, w 2022 roku, za swoją działalność został uhonorowany przez starostę medalem „Człowiek w służbie powiatu”.

Warto dodać, że podczas ubiegłorocznej edycji turnieju dziewczęta zajęły piąte miejsce w Polsce. Życzymy zatem podobnego (lub większego) sukcesu i tym razem!