UKS "Jedynka" reprezentantem powiatu słubickiego na ogólnopolskich igrzyskach - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

To już jutro! Nieocenione zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka”, wraz ze swoim trenerem Jerzym Grabowskim, odliczają godziny do wyprawy do nadmorskiego Dźwirzyna, by wziąć udział w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej. Wyjazd swoim patronatem objął i dofinansował starosta Leszek Bajon.

- Udział w tym turnieju to możliwość promowania naszego miasta, powiatu oraz całego województwa na arenie ogólnopolskiej, ale przede wszystkim stanowi nagrodę za ciężką pracę dziewcząt i ich zaangażowanie w ciągu całego roku – podkreśla J. Grabowski, który, przypomnijmy, w 2022 roku, za swoją działalność został uhonorowany przez starostę medalem „Człowiek w służbie powiatu”.

Warto dodać, że podczas ubiegłorocznej edycji turnieju dziewczęta zajęły piąte miejsce w Polsce. Życzymy zatem podobnego (lub większego) sukcesu i tym razem!

Share