To była niezapomniana zabawa! Właśnie tak powinno się świętować andrzejki! - Powiat Słubicki

Kiedy wszyscy odliczali godziny do wczorajszego meczu biało-czerwonych, starosta Leszek Bajon i dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska mieli inne rzeczy na głowie - zaprosili bowiem na fantastyczne andrzejki uczestników wszystkich Środowiskowych Domów Samopomocy w powiecie: z Bieganowa, Rzepina, Ośna Lubuskiego, Słubic oraz Górzycy. Nie zabrakło podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach. A to wszystko w ramach projektu „Aktywni w Powiecie Słubickim”, realizowanego wspólnie z fundacją Promet Kids z Kunowic.

Andrzejki nie były jedyną okazją do świętowania - wszak w sobotę obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. - Dziękuję wam za ten uśmiech i energię, które nam przekazujecie codziennie. I pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc – mówił starosta, życząc wszystkim dobrej zabawy.

I taka też była! Po obiedzie przyszedł czas na konkursy, animacje, andrzejkowe wróżby oraz oczywiście szaloną imprezę, w klimacie i ze strojami z lat 80. Były nieśmiertelne przeboje, tańce, słowem: parkiet nie pozostawał pusty ani przez chwilę. Prawdziwą furorę zrobiła fotobudka. Dziękujemy za pierwszorzędną atmosferę!

Więcej zdjęć z wczorajszej zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

zabb