To była niezapomniana zabawa! Właśnie tak powinno się świętować andrzejki! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Kiedy wszyscy odliczali godziny do wczorajszego meczu biało-czerwonych, starosta Leszek Bajon i dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska mieli inne rzeczy na głowie - zaprosili bowiem na fantastyczne andrzejki uczestników wszystkich Środowiskowych Domów Samopomocy w powiecie: z Bieganowa, Rzepina, Ośna Lubuskiego, Słubic oraz Górzycy. Nie zabrakło podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach. A to wszystko w ramach projektu „Aktywni w Powiecie Słubickim”, realizowanego wspólnie z fundacją Promet Kids z Kunowic.

Andrzejki nie były jedyną okazją do świętowania - wszak w sobotę obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. - Dziękuję wam za ten uśmiech i energię, które nam przekazujecie codziennie. I pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc – mówił starosta, życząc wszystkim dobrej zabawy.

I taka też była! Po obiedzie przyszedł czas na konkursy, animacje, andrzejkowe wróżby oraz oczywiście szaloną imprezę, w klimacie i ze strojami z lat 80. Były nieśmiertelne przeboje, tańce, słowem: parkiet nie pozostawał pusty ani przez chwilę. Prawdziwą furorę zrobiła fotobudka. Dziękujemy za pierwszorzędną atmosferę!

Więcej zdjęć z wczorajszej zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

zabb

Udostępnij