Daniel Krawczyk udowadnia, że powiat słubicki jest naprawdę "dla ludzi z pasją"! A przy okazji można pomóc innym. - Powiat Słubicki

Pamiętacie rowerową wyprawę Daniela Krawczyka dookoła Lubuskiego? Słubiczanin w cztery dni objechał nasze województwo - zrobił to w szczytnym celu, gdyż każdy przebyty kilometr przekładał się na pomoc dla małej Józefinki z Ośna Lubuskiego.

- Gdyby ponad 6 tysięcy osób, które są członkami grupy "Pomóż Józefince usłyszeć świat", wpłaciło 50 zł za przejechane w sumie ponad 500 kilometrów, 300 tysięcy zł na koncie Fundacji stałoby się faktem - kalkuluje D. Krawczyk, który nie spoczął na laurach - dziś rano ruszył w "objazd" kolejnego województwa - dolnośląskiego. Wystartował ze Zgorzelca. W ciągu czterech dni minie Karpacz, Bardo, Wrocław, by powrócić do miejsca startu.

- Wpłać proszę przynajmniej 10 groszy za każdy mój przejechany kilometr (a będzie ich 500) i razem wykręćmy kwotę dla Józefinki, która w sierpniu ma urodziny. Czyż nie byłby to piękny prezent? - apeluje pan Daniel. Przyłączamy się!

W imieniu starosty Leszka Bajona, który objął honorowy i medialny patronat nad wyprawą, panu Danielowi życzymy powodzenia, a małej Józefince zdrowia!

Oto link do zbiórki: