Daniel Krawczyk udowadnia, że powiat słubicki jest naprawdę "dla ludzi z pasją"! A przy okazji można pomóc innym. - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Pamiętacie rowerową wyprawę Daniela Krawczyka dookoła Lubuskiego? Słubiczanin w cztery dni objechał nasze województwo - zrobił to w szczytnym celu, gdyż każdy przebyty kilometr przekładał się na pomoc dla małej Józefinki z Ośna Lubuskiego.

- Gdyby ponad 6 tysięcy osób, które są członkami grupy "Pomóż Józefince usłyszeć świat", wpłaciło 50 zł za przejechane w sumie ponad 500 kilometrów, 300 tysięcy zł na koncie Fundacji stałoby się faktem - kalkuluje D. Krawczyk, który nie spoczął na laurach - dziś rano ruszył w "objazd" kolejnego województwa - dolnośląskiego. Wystartował ze Zgorzelca. W ciągu czterech dni minie Karpacz, Bardo, Wrocław, by powrócić do miejsca startu.

- Wpłać proszę przynajmniej 10 groszy za każdy mój przejechany kilometr (a będzie ich 500) i razem wykręćmy kwotę dla Józefinki, która w sierpniu ma urodziny. Czyż nie byłby to piękny prezent? - apeluje pan Daniel. Przyłączamy się!

W imieniu starosty Leszka Bajona, który objął honorowy i medialny patronat nad wyprawą, panu Danielowi życzymy powodzenia, a małej Józefince zdrowia!

Oto link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/jozefinka?fbclid=IwAR3gZH3HP582vhthJiE5lXOTfwP37mAub-BvTod-lmUH6nX8F3Ow4rLI1Oc

Share