O powiatowej oświacie z panią minister - Powiat Słubicki

Trudno o lepszy dzień na spotkanie z minister edukacji – dziś starosta Leszek Bajon złożył wizytę Barbarze Nowackiej.

- Oczywiście zacząłem od złożenia życzeń z okazji dzisiejszego święta. Następnie rozmawialiśmy o wielu sprawach związanych z powiatową oświatą, poruszyliśmy zwłaszcza kwestię kontynuacji projektu, dzięki któremu polscy uczniowie kształcą się w gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą – mówi starosta.

Pani minister również życzymy wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet, dziękujemy za miłe przyjęcie i... zapraszamy do powiatu słubickiego!