Życie w służbie edukacji - Powiat Słubicki

Wielu kojarzy ją jako cenioną nauczycielkę oraz wychowawczynię kilku pokoleń mieszkańców – Krystyna Kiba, bo o niej mowa, po 25 latach kończy kierowanie Sekcją Emerytów i Rencistów przy słubickim Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Z tej okazji starosta Leszek Bajon zaprosił panią Krystynę do siebie, życząc wszystkiego, co najlepsze na dalszej drodze. Nie mogło zabraknąć prezes słubickiego oddziału ZNP Weroniki Bursztynowicz. Dołączamy się do życzeń i dziękujemy za miłą wizytę!