Budowa sali gimnastycznej przy liceum na ostatniej prostej, termomodernizacja szpitala zakończona - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Możemy już przekazać świetne wieści: dwie, jedne z ważniejszych inwestycji powiatowych ostatnich lat, które osobiście nadzorował starosta Leszek Bajon, zmierzają ku końcowi!

Budowa sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Licealnych wchodzi w ostatnią fazę – prace idą zgodnie z planem, właśnie ułożono podłogę, a wkrótce będą gotowe trybuny.

Zaś termomodernizacja szpitala, połączona z wymianą okien, instalacji oraz montażem windy przy wejściu (również nowym), jest już praktycznie zakończona.

- Na początku tej kadencji obiecałem mieszkańcom nowoczesną salę gimnastyczną przy słubickim liceum oraz szpital na miarę XXI wieku. Po oddaniu do użytku nowego SOR-u przystąpiliśmy do modernizacji starej części lecznicy. I dziś, dzięki niebagatelnemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i marszałka Marcina Jabłońskiego, cieszę się, że mogę powiedzieć: dotrzymałem słowa – nie kryje radości starosta.

Udostępnij