To będą prawdziwie aktywne święta - Powiat Słubicki

Boże Narodzenie nie musi być świętowane tylko przy stole, wszak można je przecież przeżyć także aktywnie! Doskonale zdają sobie z tego sprawę członkowie słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, którzy w przeddzień Wigilii wyruszyli na świąteczne spotkanie seniorów w nadmorskim Mrzeżynie.

Naszych podróżników pożegnał starosta Leszek Bajon, który objął wyprawę swoim patronatem i dofinansował ją.

Gratulujemy pomysłu, życzymy szerokiej drogi i, rzecz jasna, zdrowych, wesołych!