Mikołaj odwiedził dzieci z rodzin zastępczych i z "Naszej Chaty" - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Las pachnących choinek, świąteczna atmosfera, kolędy, ozdoby i oczywiście mnóstwo prezentów, które powędrowały dzisiaj do naszych małych gości – prawda, że wspaniale? A najlepsze, że to wszystko udało się zorganizować się… w starostwie!

Dzieci z rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu oraz wychowankowie „Naszej Chaty” byli zachwyceni przygotowaną specjalnie dla nich imprezą mikołajkową. Zorganizowało ją dziś w starostwie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, które jak zwykle stanęło na wysokości zadania.

- Nie przestaje mnie zadziwiać, że salę, w której zwykle odbywają się sesje Rady Powiatu, można zmienić w cudowne pomieszczenie, wypełnione świąteczną atmosferą – mówił starosta Leszek Bajon, pod którego patronatem odbyła się impreza i który ją dofinansował. Życzenia złożył także wicestarosta Robert Włodek.

Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, który nasi goście zajadali przy dźwiękach kolędowego koncertu. A jedną z choinek ustrojono bombkami, przygotowanymi własnoręcznie przez seniorów z Dziennego Domu Senior+ i dzieci z „Naszej Chaty”. Drzewko wygląda naprawdę olśniewająco!

A potem na sali rozległo się gromkie: „już jest!” i w drzwiach ukazał się... święty mikołaj, który raźno zabrał się do rozdawania prezentów.

- Cieszymy się, że te mikołajkowe spotkania stały się już tradycją. I cieszymy się, że o nas pamiętacie - śmiali się uczestnicy dzisiejszej zabawy. Podziękowania należą się także licznym sponsorom, dzięki którym nasi mali goście mogą cieszyć się z fantastycznych prezentów.

Cała przyjemność po naszej stronie i.. wraz z wami odliczamy już dni do pierwszej gwiazdki!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij