Grażyna Żełudok pierwszą tegoroczną laureatką Nagrody Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu” - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zna ją doskonale każda z rodzin zastępczych w powiecie, z kolei ona, jako jedyna, jest w stanie przybliżyć historie życiowe każdego z wychowanków owych rodzin. Jest też prawdziwą skarbnicą wiedzy, jeżeli chodzi o działalność Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.

Grażyna Żełudok, bo o niej mowa, swoim ogromnym doświadczeniem, nie tylko zawodowym, dzieli się z innymi pracownikami PCPR-u; wprowadzała w tajniki funkcjonowania jednostki każdego nowo zatrudnionego urzędnika, służąc zawsze pomocą i radą. Z jej wiedzy i praktyki korzystali także, zaczynając swoją ścieżkę jako pracownicy socjalni, zarówno Jakub Piosik (drugi w kolejności szef PCPR-u), jak i obecna dyrektorka Anna Gołębiowska.

- To osoba niezwykle oddana swojej pracy, zawsze skromna, nieszukająca poklasku i rozgłosu, pełna empatii i wrażliwości – mówią o pani Grażynie jej współpracownicy i podopieczni.

To wszystko nie mogło pozostać bez odzewu: wzruszona Grażyna Żełudok odebrała dziś z rąk starosty Leszka Bajona w pełni zasłużoną Nagrodę Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”. Serdecznie gratulujemy!

Udostępnij