Podziękowaliśmy naszym nauczycielom na medal i zaprosiliśmy ich… na śniadanie! - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Mimo, że Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy jutro, to już dzisiaj starosta Leszek Bajon zaprosił nauczycieli powiatowych szkół na uroczyste śniadanie. Pedagogom podziękował także przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza wraz ze swoim zastępcą Bogdanem Hajkowiczem. A skoro to święto edukacji, nie mogło się obyć bez nagród starosty – prócz tych finansowych nie zabrakło eleganckich upominków.

- To nie tylko zawód, ale również jakże ważna misja. Państwo tę misję wykonujecie w niełatwych czasach oraz warunkach, toteż jestem pod ogromnym wrażeniem, o szacunku nie wspominając - podkreślał starosta, życząc swoim gościom satysfakcji z wykonywanej pracy nie tylko osobistej, ale także zawodowej.

A oto wyróżnieni dyrektorzy i nauczyciele:

  • Zespół Szkół Licealnych: Marzena Guźniczak, Jolanta Góra, Magdalena Zielińska;
  • Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii: Jolanta Kawecka-Smalec, Dagmara Gajda;
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy: Alicja Pietrzyk, Alicja Lange-Lelokas, Benita Dymel-Giliskiewitsch;
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: Małgorzata Kościńska, Alina Karpiak, Beata Steć, Anna Kozelan-Baranowska, Magdalena Górecka;
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna: Marzena Kwiek, Monika Palutkiewicz.

Raz jeszcze gratulujemy! Więcej zdjęć z dzisiejszej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij