Takie zakończenie Lubuskiego Tygodnia Seniora to dopiero coś! - Powiat Słubicki

"Hej, sokoły", "Szła dzieweczka do laseczka" oraz oczywiście utwory klasyczne - uczniowie słubickiej szkoły muzycznej z Sarą Egwu-James na czele, po raz kolejny udowodnili, że potrafią zagrać i zaśpiewać wszystko i dla każdego. Oraz rozruszać publiczność!

Tym razem zrobili to dla naszych seniorów z Dziennego Domu Senior+, którzy zorganizowali w piątek fantastyczną imprezę z okazji kończącego się Lubuskiego Tygodnia Seniora. Nie zabrakło wicestarosty Roberta Włodka oraz szefowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anny Gołębiowskiej, którzy odwiedzili mieszkańców Domu z upominkami.

Dziękujemy za zaproszenie!

Więcej zdjęć z piątkowej uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.