Od czerwca badanie tomografem zrobimy także bezpłatnie, ze skierowaniem - Powiat Słubicki

Mamy wspaniałą i oczekiwaną przez mieszkańców wiadomość! Starosta Leszek Bajon i prezes słubickiego szpitala Adam Koniuk dotrzymali słowa - badanie tomografem będzie można zrobić bezpłatnie!

Przypomnijmy: kiedy na początku roku w lecznicy pojawił się supernowoczesny tomograf komputerowy, zarząd szpitala rozpoczął starania o kontrakt z NFZ – chodziło o to, by mieszkańcy mogli korzystać z urządzenia bezpłatnie. Dziś możemy ogłosić: rozmowy zakończyły się sukcesem!

- Zgodnie z obietnicą pacjenci będą mogli badać się za darmo, na postawie skierowania od lekarza, już od 1 czerwca – mówi starosta.