Słubiccy policjanci podsumowali rok – starosta Leszek Bajon nagrodził najlepszych - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Jaka była wykrywalność przestępstw w minionym roku? Czy był bezpieczniejszy od poprzedniego? Jak wygląda ubiegłoroczna statystyka wypadków w powiecie, aż wreszcie: ilu kierowców siadło za kółko pod wpływem alkoholu? To tylko niektóre kwestie, które poruszono podczas dzisiejszej odprawy służbowej słubickich policjantów, podsumowującej ubiegły rok. Jak wypadli nasi mundurowi? Okazuje się, że całkiem nieźle.

- Po tej prezentacji widać, że dla tutejszych funkcjonariuszy hasło „Pomagamy i chronimy” nie jest pustym frazesem – mówił starosta, który pięciorgu wyróżniającym się w ubiegłym roku funkcjonariuszom wręczył nagrody. A oto oni:

  • Asp. szt. Anna Ludwiczyńska
  • Asp. szt. Ryszard Świerczek
  • Asp. szt. Marcin Pluciński
  • Sierż. szt. Andrzej Waszak
  • Sierż. szt. Mateusz Świątek

Gratulujemy! W podsumowaniu wzięli również m.in.: burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, wójt Górzycy Robert Stolarski, prokurator rejonowa Małgorzata Fila oraz przedstawiciele służb mundurowych.

Share