P.o. lubuskiego kuratora oświaty z wizytą u starosty - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Kiedy dwa tygodnie temu starosta Leszek Bajon spotkał się w Gorzowie Wlkp. z p.o. lubuskiego kuratora oświaty, zaprosił go do Słubic. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać - dziś Mariusz Biniewski złożył staroście wizytę.

Na spotkaniu nie zabrakło dyrektorki Zespołu Szkół Licealnych Marzeny Guźniczak i jej zastępczyni Jolanty Góry. Rozmawiano o sprawach powiatowej oświaty, a zwłaszcza o projekcie, dzięki któremu polscy uczniowie kształcą się w gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

- Rozważaliśmy także możliwości dotyczące realizacji kolejnych transgranicznych projektów edukacyjnych. Poruszyliśmy też temat kierunków rozwoju klas wojskowych - mówi starosta, który podkreśla, że kurator jest otwarty na pełną współpracę w zakresie bieżących kwestii związanych z powiatowym szkolnictwem.

Share