W noworocznej atmosferze o ważnych dla mieszkańców sprawach - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Jaki był miniony rok? Co czeka nas w przyszłym? Jakie inwestycje szykują się w poszczególnych gminach powiatu słubickiego i jakie plany ma nasz szpital? Między innymi o tym rozmawiał starosta Leszek Bajon, podczas noworocznych spotkań.

Pierwsze z nich, z włodarzami gmin powiatu, odbyło się w słubickim Urzędzie Miejskim. – W serdecznej atmosferze rozmawialiśmy o potrzebach naszych mieszkańców. Każdy z nas ma wiele pomysłów, które mamy nadzieję zrealizować w tym roku – mówi starosta, dziękując burmistrzowi Słubic Mariuszowi Olejniczakowi za świetnie przygotowane spotkanie i merytoryczne podejście do omawianych spraw. Podziękowania należą się również gminie Słubice za finansowe wsparcie słubickiego szpitala w ubiegłym roku.

A skoro już przy szpitalu jesteśmy, warto dodać, że starosta i wicestarosta spotkali się także z zarządem lecznicy: prezesem szpitala Adamem Koniukiem i wiceprezesem Magdaleną Łażewską-Wiadomską. Głównymi tematami były: opieka zdrowotna mieszkańców powiatu oraz inwestycje, zarówno te, jakie w ostatnich miesiącach realizuje szpital (a jak wiadomo, jest ich niemało), jak i te, które są planowane.

Życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku!

Share