Rowerowa wyprawa Daniela Krawczyka wokół województwa dolnośląskiego dobiegła końca. Czas na kolejne regiony! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- 320 km na trasie: Zgorzelec-Jelenia Góra- Karpacz-Kowary-Wałbrzych-Kamienna Góra-Nowa Ruda-Srebrna Góra-Bardo-Ząbkowice Śląskie-Strzelin-Wrocław-Zgorzelec to moc niesamowitych wrażeń, ogrom satysfakcji, ale i chwile grozy - wspomina D. Krawczyk, który, jak wiemy, by pomóc małej Józefince z Ośna Lubuskiego, objechał wokół najpierw nasze województwo, by następnie zrobić to samo z dolnośląskim. I nie jest to jego ostatnie słowo, gdyż słubiczanin ma w planach "zdobycie" kolejnych województw.

W imieniu starosty Leszka Bajona, który objął honorowy i medialny patronat nad wyprawą, panu Danielowi gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne kilometry. Małej Józefince życzymy zaś zdrowia!

Oto link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/jozefinka?fbclid=IwAR13qlwCALYbCyF0h7DqaU-PRdidWVL0CKr4nQp71IGESUCAYAdcdqggTiY

Share