Na terenie starostwa trwała szalona zabawa. Tak podziękowaliśmy naszym rodzinom zastępczym - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Prawo jazdy, pozwolenie na budowę czy mapka geodezyjna - to, że takie rzeczy można załatwić w starostwie, wie chyba każdy. Ale czy przypuszczaliście, że na terenie urzędu (a raczej na jego tyłach), uda się zorganizować fantastyczną zabawę? - Dziś udowodniliśmy, że jest to absolutnie możliwe - mówił starosta Leszek Bajon, który wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zaprosił rodziny zastępcze z całego powiatu oraz dzieci z "Naszej Chaty" na piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Czego tu nie było! Ogromne dmuchańce, wata cukrowa i popcorn, przysmaki z grilla, a także konkursy i zabawy przygotowane przez niezawodnych animatorów z kunowickiej "Uśmiechniętej planety". Nie mogło zabraknąć podziękowań dla członków rodzin zastępczych. Swoje stoisko miał też Zakład Ubezpieczeń Społecznych, można było również skorzystać z konsultacji udzielanych przez słubicką Fundację Terapii i Rozwoju "Mind" oraz zasięgnąć informacji na temat bezpłatnych porad prawnych, świadczonych w starostwie.

Dziękujemy za to, co robicie na co dzień i za... dzisiejszą zabawę! Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share