O obwodnicy Słubic w polskim parlamencie - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Wygląda na to, że starania starosty Leszka Bajona o wyczekiwaną przez mieszkańców obwodnicę nabierają rumieńców - wczoraj, podczas posiedzenia sejmu, mówili o niej parlamentarzyści. I to z różnych frakcji politycznych.

Przypomnijmy: posłowie (Krzysztof Gadowski, Tomasz Nowak oraz Piotr Borys), którzy niedawno odwiedzili starostę, zapowiedzieli złożenie w imieniu całego Klubu Platformy Obywatelskiej interpelacji w kwestii obwodnicy. Swoją pomoc zaoferowała także posłanka Krystyna Sibińska, która wczoraj zabrała w tej sprawie głos z sejmowej mównicy. - Obwodnica jest Słubicom po prostu potrzebna - przekonywała.

Temat podchwycił także poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Kurzępa. - Słubice to dla Europejczyków wrota do Polski. Zatem proszę o wsparcie tej inwestycji - apelował.

Jak widać, wreszcie udało się pozyskać poparcie w sprawie obwodnicy w kręgach parlamentarnych, w dodatku ze stron różnych ugrupowań. Wisienką na torcie może być zapowiadana interpelacja. Dziękujemy za wsparcie i trzymamy kciuki za kolejne etapy!

Share