W swobodnej atmosferze o poważnym biznesie - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Takiego spotkania jeszcze u nas nie było! Starosta Leszek Bajon wraz z Lubuskim Funduszem Poręczeń Kredytowych oraz Ireną Billewicz-Wysocką z Aneri Business Club zaprosił przedstawicieli największych przedsiębiorstw z powiatu słubickiego (i nie tylko) na Śniadanie Biznesowe.

Była okazja do zaprezentowania swojej firmy, wymiany doświadczeń w luźnej atmosferze, a nawet wylosowania nagród, ufundowanych przez organizatorów. Nie zabrakło także wicestarosty Roberta Włodka oraz radnej Moniki Karasińskiej, która przygotowała prezentację na temat naszej przyszłej tenisowej gwiazdy Dominiki Podhajeckiej.

- Cieszę się, że doszło do tego spotkania. W naszym powiecie działa wiele prężnych firm, którym pandemia dała się we znaki. Na szczęście wygląda na to, że wraca normalność, dlatego chciałbym, by podobne biznesowe śniadania były organizowane cyklicznie - mówił starosta. I wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Share