Drogie Panie, dziś Wasze święto! - Powiat Słubicki

- Wicestarosta jest przystojniejszy, więc umówmy się, że ja będę składać życzenia, a on - całować - śmiał się starosta Leszek Bajon, który wziął dziś pod pachę ogromne naręcza kwiatów i ruszył w kilka miejsc, by rozdać je naszym paniom.

Na pierwszy ogień poszło Starostwo Powiatowe, gdzie prócz kwiatów obaj panowie rozdawali słodkie upominki.
- Dla mnie czekolada z truskawkami. O, ale jest i z orzechami! Biorę! - cieszyły się pracownice starostwa.
Starosta i wicestarosta nie zapomnieli także o Dziennym Domu Senior+, gdzie wspaniałe róże wywołały uśmiech na ustach pensjonariuszek placówki. My z kolei uśmiechamy się na wspomnienie pysznego, własnoręcznie przygotowanego ciasta. Dziękujemy!
Po opuszczeniu naszych seniorów przyszedł czas na Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, gdzie z okazji Dnia Kobiet przygotowano prawdziwe show! Naprawdę, byliśmy pod wrażeniem. Dlatego dla dorosłych pań starostowie przywieźli kwiaty, a dla nieco młodszych (załapali się też chłopcy), słodycze.
Na koniec starosta i wicestarosta odwiedzili nauczycielki pobliskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego i rzutem na taśmę zahaczyli o Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
To był bardzo aktywny, ale jakże miły dzień! A to jeszcze nie koniec - przecież kilkanaście minut temu rozpoczęło się pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Kobiet. Ale o tym napiszemy wkrótce.
Naszym paniom raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze! A więcej zdjęć z dzisiejszych uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.