Nasze herby zlicytowane za 2.000 zł! Dziękujemy! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Nigdy nie wątpiliśmy, że mieszkańcy naszego powiatu mają wielkie serca i chętnie sięgają do portfela, by wspomóc potrzebujących. Jednak to, co wydarzyło się podczas dzisiejszego, słubickiego finału Wielkiej Orkiestry

Świątecznej Pomocy wprawiło nas w prawdziwe osłupienie!
Przekazane przez starostę Marcina Jabłońskiego na aukcję unikatowe dwa tkane proporce, przedstawiające herb powiatu słubickiego, który, przypominamy, będzie aktualny tylko do środy, zostały wylicytowane za - uwaga - tysiąc złotych za sztukę! Jeden z nich zdobił ścianę gabinetu wicestarosty Leopolda Owsiaka, który z chęcią oddał go Orkiestrze. 
- Zawieszę go na honorowym miejscu. I cieszę się, że w ten sposób mogłem wspomóc Orkiestrę Jurka Owsiaka! - mówił nam po odebraniu swojego herbu zwycięzca jednej z licytacji słubiczanin Gracjan Mikołajczak. A my w imieniu dzieci, do których trafią pieniądze, serdecznie dziękujemy!
Podczas dzisiejszego finału staroście towarzyszył europoseł Dariusz Rosati, który także chwycił za puszkę i dołączył do wolontariuszy. 
To był niesamowity dzień! Jesteście wielcy! Siema!

Więcej zdjęć ze słubickiego finału WOŚP znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij