W niedzielę po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Możesz wspomóc maluchy, licytując nasze powiatowe herby! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Już w niedzielę po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze będą zbierane dla noworodków, a konkretnie dla wyrównania szans w ich leczeniu. 
Tradycyjnie już słubicki finał odbędzie w SMOK-u

. Rozpocznie się on o godz. 14.00 i potrwa do godz. 20.00, kiedy to rozbłyśnie światełko do nieba. Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj: 
www.smok.slubice.pl/pl/wydarzenia/834/

Jak co roku, słubiczanie przekazali wiele fantów przeznaczonych do zlicytowania. Ich lista dostępna jest tutaj:
www.smok.slubice.pl/pl/wydarzenia/758/

Wśród przedmiotów przekazanych na aukcję znajduje się prawdziwa kolekcjonerska gratka, przekazana przez starostę Marcina Jabłońskiego. Są to dwa tkane proporce przedstawiające herb powiatu słubickiego, który, przypominamy, będzie obowiązywał tylko do następnej środy. Od tego dnia zaczynają bowiem obowiązywać nowe insygnia powiatu.
I pamiętajcie, że to ostatnie egzemplarze!
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji! Możecie wspomóc dzieciaki, a jednocześnie stać się właścicielem jednego z herbów, których wartość kolekcjonerska z czasem znacznie wzrośnie.

Udostępnij