MBB Logistics uroczyście otworzyło swój nowy magazyn - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

5 tysięcy metrów kwadratowych oraz 100 nowych miejsc pracy - tak w skrócie liczbowo przedstawia się nowa inwestycja firmy MBB Logistics, której kolejny już, nowoczesny magazyn stanął na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej

Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na osiedlu Przemysłowym w Słubicach. 
- Cieszy nas każda inwestycja, która powstaje na terenie naszego powiatu. I choć wiąże się z nimi wiele obowiązków dla pracowników starostwa, którzy nierzadko muszą przeanalizować dziesiątki kilogramów dokumentacji, to jednak robimy wszystko, by ułatwić kolejnym inwestorom przejście przez niezbędne procedury - mówił wczoraj starosta Marcin Jabłoński podczas uroczystego otwarcia magazynu.
- Ten nowoczesny obiekt z pewnością stanie się kolejnym impulsem do rozwoju Państwa przedsiębiorstwa i niewątpliwie przyczyni się do podejmowania kolejnych wyzwań technologicznych, w których się specjalizujecie - pisał starosta w swoim liście gratulacyjnym, który wręczył prezesowi zarządu MBB Logistics Gao Songowi.
Po uroczystym otwarciu obiektu było jego zwiedzanie, a także podsumowanie dotychczasowych dokonań firmy. Zarząd MBB zdradził, że wkrótce, również na terenie K-SSSE powstanie trzeci magazyn, połączony z pomieszczeniami biurowymi. Trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć z wczorajszej uroczystości na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij