Za nami kolejna studniówka przyszłych absolwentów CKZiU - Powiat Słubicki

27 stycznia swoje studniówki mieli uczniowie słubickiego Zespołu Szkół Licealnych oraz Technikum nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Przedwczoraj zaś poloneza zatańczyli przyszli absolwenci Technikum nr 1 CKZiU. Fantastycznej zabawy i powodzenia na maturze życzył starosta Leszek Bajon, dziękując również dyrektorce Małgorzacie Kościńskiej oraz członkom rady rodziców.

My zaś dziękujemy za zaproszenie i zachęcamy do obejrzenia galerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.