To już pewne. Odnowiona droga w Pławidle "urodzi się" za dziewięć miesięcy - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Fatalny stan drogi w Pławidle już od dawna spędzał sen z oczu kierowców. Na szczęście wkrótce to się zmieni - to za sprawą około 1,1 mln złotych dofinansowania, które powiat słubicki pozyskał w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

To już kolejny projekt, który dojdzie do skutku dzięki sprawnemu zaangażowaniu zarządu powiatu, ze starostą Leszkiem Bajonem na czele. Podziękowania należą się także burmistrzowi Słubic Mariuszowi Olejniczakowi i gminie Słubice, która dołożyła do tej inwestycji 275 tysięcy złotych.

Zmodernizowany zostanie ponaddwukilometrowy odcinek drogi w Pławidle (od km 10+917 do km 12+919). Przebudowa rozpocznie się niebawem, a potrwać ma dziewięć miesięcy.

Dziś starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek spotkali się przy wjeździe do Pławidła z wykonawcą, by podpisać z nim odpowiednią umowę. Nie mogło zabraknąć burmistrza Mariusza Olejniczaka i sołtysa Pławidła Marka Wasilewskiego.

Trzymamy kciuki za powodzenie prac!

Udostępnij