Nasze babcie i nasi dziadkowie mieli swoje święto - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Brawo! Wspaniały występ, wasze babcie i dziadkowie na pewno są z was dumni. Bo ja, sam będąc dziadkiem, jestem pod wrażeniem - nie krył zachwytu starosta Leszek Bajon, oklaskując piękną inscenizację przygotowaną przez małych artystów z przedszkola "Jarzębinka".

Dzieci wystąpiły podczas sobotnich obchodów Dnia Babci i Dziadka.Tradycyjnie zorganizowali je dzielni seniorzy ze słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, z Leopoldem Owsiakiem i Kazimierą Chrzanowską na czele. Nie zabrakło burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka.

Starosta nie przyszedł z pustymi rękami - każda babcia i dziadek oraz przedszkolaki dostali słodki upominek. A potem? Potem przyszedł czas na zabawę do późnej nocy! Przyznacie chyba, że naszym babciom i dziadkom taka chwila wytchnienia należy się jak mało komu... Dlatego raz jeszcze, dziękując za zaproszenie, życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij