Jasełka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym z burzą oklasków - Powiat Słubicki

- Powiem szczerze, że przygotowałem sobie mowę, ale kiedy zobaczyłem wasz występ, z wrażenia przychodzi mi do głowy tylko jedno: jesteście niesamowici, wielkie brawa! - nie krył dziś zachwytu starosta Leszek Bajon, tuż po przedstawieniu jasełkowym, które wystawili uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

I rzeczywiście, było co oklaskiwać: młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania i idealnie oddali klimat nadchodzących świąt, wcielając się Maryję i Józefa, pastuszków, anioły, byli nawet trzej królowie. Starosta nie przyszedł z pustymi rękoma - dla każdego ucznia i przedszkolaka ośrodka były słodkie upominki, które rozdawała zastępczyni naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Patrycja Harasimowicz.

Dziękujemy za zaproszenie! Po takim występie odliczanie do pierwszej gwiazdki będzie nam szło dużo szybciej!

Więcej zdjęć z dzisiejszych jasełek znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.