Budżet powiatu na 2023 rok uchwalony! - Powiat Słubicki

65.906.177,56 złotych dochodów i 69.406.177,56 złotych wydatków - podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu radni uchwalili budżet powiatu słubickiego na przyszły rok. - Szczególne podziękowania należą się pani skarbnik Grażynie Neumann, która nie tylko, wraz ze swoimi pracownikami, wzorowo sporządziła plan budżetu, ale także przeprowadziła powiat słubicki przez kończący się niełatwy rok - mówił starosta Leszek Bajon.

- Dzisiejsze uchwalenie budżetu na przyszłe miesiące ostatecznie zamyka najtrudniejszy okres dla finansów powiatu słubickiego - zaznaczał wicestarosta Robert Włodek. Różnica między dochodami a wydatkami stanowi planowany deficyt w kwocie 3.500.000,00 zł, zaś rezerwa ogólna przyszłorocznego budżetu to 100.000,00 zł.

Szczegóły poniżej: