W swobodnej atmosferze o poważnym biznesie, czyli kolejne spotkanie przedsiębiorców z naszego powiatu - Powiat Słubicki

Już po raz drugi starosta Leszek Bajon oraz Irena Billewicz-Wysocka z Aneri Business Club zaprosili przedstawicieli największych przedsiębiorstw z powiatu słubickiego (i nie tylko) na Śniadanie Biznesowe.

- Cieszę się, że doszło do tego wydarzenia. Na tym terenie działa wiele prężnych firm, którym początkowo dała się we znaki pandemia, teraz zaś różne perturbacje związane z sytuacją za naszą wschodnią granicą. Jednak wierzę, że uda nam się pokonać wszelkie problemy, by ostatecznie wróciła normalność, do której jesteśmy od lat przyzwyczajeni - mówił dziś wicestarosta Robert Włodek, witając uczestników spotkania.

Była okazja do obejrzenia prezentacji "Co czeka pracodawców w 2023 roku", przedstawienia swojej firmy, a także wymiany doświadczeń w luźnej atmosferze i przy poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok!