Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu wydane o godz. 16.56 dnia 20.01.2022 r. - Powiat Słubicki

Powiat Słubicki informuje: IMGW-PIB wydał ostrzeżenie 1 stopnia – o oblodzeniu. Od godz. 17:00 dnia 20.01.2022 r. do godz. 06:00 dnia 21.01.2022 r. prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach mokrego śniegu, powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -4°C, temperatura minimalna przy gruncie około -6°C. Uwagi: Ujemna temperatura i oblodzenie będzie utrzymywało się również po zakończeniu okresu ważności Ostrzeżenia. Dotyczy wszystkich powiatów województwa lubuskiego.