Informacja odnośnie zawiadomienia zbycia / nabycia pojazdu - Powiat Słubicki

Informujemy, że dla pojazdów zakupionych / zbytych  od dnia 1 stycznia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r., należy dokonać zawiadomienia  w terminie 30 dni od daty zbycia / nabycia pojazdu.

Natomiast dla pojazdów zakupionych / zbytych od dnia 1lipca 2021 r.  należy dokonać zawiadomienia  w terminie 60 dni od daty zbycia / nabycia pojazdu.

Możliwe jest złożenie zawiadomienia pocztą tradycyjną oraz poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą e - PUAP, bądź osobiście wnieść w Biurze Obsługi Interesanta (BOI) Starostwa Powiatowego w Słubicach.