Dzienny Dom Senior+ stał się powiatową jednostką - Powiat Słubicki

Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy Dziennego Domu Senior+ w Słubicach to osoby niezwykle aktywne, z zapałem rozwijające swoje pasje. Do końca ubiegłego roku pomagała im w tym Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, która kierowała placówką. Od stycznia Dzienny Dom Senior + Słubice stał się jednostką powiatu słubickiego.

- Fundacja postawiła nam poprzeczkę bardzo wysoko, jej opieka nad naszymi seniorami była bezcenna. Serdecznie za to wszystko dziękujemy - mówił wczoraj, podczas spotkania w Domu, wicestarosta Robert Włodek.
- Mamy nadzieję, że w nowym roku placówka będzie funkcjonować co najmniej tak samo dobrze, jak dotychczas, pod skrzydłami Fundacji - dodał wicestarosta.
Kierownikiem nowego - starego Dziennego Domu Senior+ została Karolina Rudzińska, której nieobca jest praca związana z pomocą społeczną - do niedawna kierowała Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia w Rzepinie.
Pani kierownik życzymy powodzenia, a naszym seniorom raz jeszcze wszystkiego naj naj w nowym roku!