Nasze panie z żelaza podzieliły się opłatkiem - Powiat Słubicki

- To był fantastyczny wieczór z przepięknie inteligentnymi i mądrymi paniami z Powiatowej Rady Kobiet. To one nas motywują, doradzają inspirują i krytykują w dobrym tego słowa znaczeniu - nie krył zachwytu starosta Leszek Bajon, który był gościem piątkowego, pierwszego spotkania opłatkowego członkiń Rady.

Były wigilijne potrawy, świąteczna atmosfera, jednak nasze panie z żelaza nie byłyby sobą, gdyby nie podjęły tematu o planach na przyszły rok, o których napiszemy wkrótce.
Jak na świąteczną kolację przystało, nie mogło obyć się bez życzeń. Starosta przekazał je za pośrednictwem niesamowitych kartek, wykonanych przez uczestników Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie.
Dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim członkiniom Powiatowej Rady Kobiet życzymy, by nie zwalniały tempa!
Moc jest w Was silna! Wesołych świąt!