Poszło jak z płatka! Pierwszy etap remontu drogi z Nowych Biskupic do Rzepina już za nami! - Powiat Słubicki

Kiedy pod koniec września rozpoczął się długo wyczekiwany przez mieszkańców remont drogi z Nowych Biskupic do Rzepina, chyba nikt nie przeczuwał, że już kilka tygodni później będzie można po niej jeździć jak po stole.

A jednak! Nowa nawierzchnia jest już gotowa, a jej wykonanie było pierwszym etapem inwestycji. Dlatego dziś, w obecności m.in. starosty Leszka Bajona, kierownika budowy oraz przedstawicieli gmin Słubice i Rzepin, dokonano częściowego odbioru technicznego modernizowanej drogi.
Teraz czekamy na odbiór końcowy, który nastąpi w maju, po zakończeniu wszystkich prac. A do wykonania została jeszcze ścieżka rowerowa z Gajca do Rzepina, a także pobocza, wjazdy, itp. Zatem... byle do wiosny!