Mikołaj odwiedził nasze rodziny zastępcze i dzieciaki z "Naszej Chaty" - Powiat Słubicki

Czy byłeś grzeczny cały rok?
- Tak... ale... to trzeba cały rok? No, różnie z tym bywało...
- Tak myślałem... Ale nie było chyba tak źle, prawda? Z pewnością zasłużyłeś na prezent.
- O tak, na pewno!

Pewnie się domyślacie, że to fragment rozmowy pana w czerwonym stroju z pewnym chłopcem. Tak, tak, zgadliście! Ów malec był jednym z wielu uczestników mikołajkowej zabawy integracyjnej dla rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu oraz dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Nasza Chata” w Cybince. Przedświąteczną imprezę zorganizowano w ramach projektu "Aktywna integracja w powiecie słubickim".
- Jestem pełen uznania dla waszej pracy. Państwa poświęcenie jest nieocenione - podkreślał członek zarządu powiatu Sebastian Łukaszewicz, który życzył wspaniałej zabawy i przekazał świąteczne życzenia od starosty Leszka Bajona. To właśnie on, wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, zaprosił małych i dużych uczestników wspomnianego projektu na spotkanie z Mikołajem.
Był smaczny obiad, świąteczne animacje i zabawy integracyjne, a także wspólne gry i konkursy z nagrodami, przygotowane przez partnera projektu, czyli niezawodną kunowicką Uśmiechniętą Planetę.
A potem na sali rozległo się gromkie: "już jest!" i w drzwiach ukazał się... św. Mikołaj, który raźno zabrał się do rozdawania prezentów.
- Cieszymy się, że te przedświąteczne spotkania stały się już tradycją. I cieszymy się, że o nas pamiętacie - śmiali się uczestnicy sobotniej zabawy. Cała przyjemność po naszej stronie!

Więcej zdjęć z sobotniej imprezy mikołajkowej znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.