"Słoneczko" znów zaświeciło i pokazało... czary - Powiat Słubicki

- Zdajemy sobie sprawę, że większość trudności pokonujecie Państwo sami, a my tylko w niewielkim stopniu możemy przyjść Wam z pomocą. Mamy jednak nadzieję, że czynione przez nas starania będą służyły Państwu jak najlepiej, a otaczający Was świat będzie jeszcze bardziej przyjazny i bliski – pisał w swoim liście starosta Leszek Bajon do szefowej Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko" Elżbiety Pych.

To z okazji obchodów Dnia Osoby Niepełnosprawnej, które po raz siódmy zorganizowano w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. List wręczyła w imieniu starosty Wioletta Grzęda, sekretarz powiatu.
Nie mogło zabraknąć uczestników i wychowanków Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach, Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie i Środowiskowego Domu Samopomocy w Bieganowie. Byli też rzepińscy seniorzy i diabetycy.
Na scenie przez cały czas wiele się działo! Podopieczni różnych jednostek pokazali co potrafią, a jako, że tematem przewodnim imprezy była magia, czarowali wszyscy: i młodzi i starsi. Był też pokaz iluzji, wizyta św. Mikołaja oraz podziękowania dla tych, którzy wspierają osoby niepełnosprawne. A my dziękujemy za zaproszenie!

Więcej zdjęć z wczorajszej imprezy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.