Mija rok nowej kadencji zarządu powiatu - Powiat Słubicki

Dokładnie rok temu odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu nowej kadencji, podczas której radni wybrali Leszka Bajona na słubickiego starostę, zaś na wicestarostę Roberta Włodka. Członkami zarządu zostali: Sebastian Łukaszewicz, Damian Utracki oraz Maciej Błoński.

- Nie był to łatwy rok, jednak mimo to udało nam się zrobić bardzo dużo. Wciąż nie zwalniamy tempa i działamy dalej, dla dobra mieszkańców powiatu, którym serdecznie dziękuję za wsparcie - mówi starosta Leszek Bajon.
O tym, co udało się osiągnąć podczas ostatnich dwunastu miesięcy, przeczytacie w najnowszym wydaniu "Wiadomości Powiatowych". A w poniedziałek starosta podsumuje pierwszy rok kadencji na antenie telewizji HTS. Zapraszamy!