Remont jednej z ważniejszych dróg w powiecie na ostatniej prostej! - Powiat Słubicki

Uwierzycie? Wczoraj minął zaledwie miesiąc od rozpoczęcia remontu drogi z Nowych Biskupic do Rzepina, a dziś nowa nawierzchnia jest już praktycznie gotowa.
Nic dziwnego: jak widać praca wre na okrągło, dziennie "na warsztat" idzie 2 km drogi, a kładzie się nią aż... 600 ton masy ścieralnej w ciągu doby!

- Skupiliśmy się głównie na tym etapie po to, by droga była jak najszybciej przejezdna - mówi nam Jan Stachowiak, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, który wraz z Pierrem Labahnem z powiatu Odra - Szprewa obserwował dziś postępy prac (w ramach tego samego projektu nasi partnerzy remontują jedną z dróg w swoim powiecie).
Teraz czas na wykonanie nowych wjazdów, pobocza oraz wyczekiwanej ścieżki rowerowej z Gajca do Rzepina. Potem oznakowanie, linie na drodze i... po remoncie!