Nasi nauczyciele chwycili za... broń! - Powiat Słubicki

Dzień Nauczyciela to nie tylko kwiaty, życzenia i akademie. Można przecież sobie także… postrzelać!
I tak we wtorek, na strzelnicy pneumatycznej Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego „Muszkiet” przy słubickiej „Samochodówce”, stawiło się ponad 30 pedagogów, by wziąć udział w XIII Indywidualnych Zawodach Strzeleckich z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Jak każdego roku organizatorem zmagań byli: Związek Nauczycielstwa Polskiego, USKS „Muszkiet” oraz Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Słubicach.
Okazało się, że najcelniejsze oko wśród pań miała Agnieszka Araszewska. Kolejne miejsca na podium wywalczyły: Iwona Grabowska oraz Magdalena Górecka. W kategorii panów bezkonkurencyjny okazał się Waldemar Najder, przed Krzysztofem Jaworskim i Mariuszem Górnym. Dla najlepszych były puchary, medale i dyplomy, zaś dla wszystkich – przepyszny bigos.
W imieniu starosty gratulujemy wprawnej ręki i sokolego oka!