Kolejny jubileusz, kolejne świętowanie! - Powiat Słubicki

Obchody Dnia Seniora w starostwie, wizyta członków Powiatowej Rady Seniorów w torzymskim szpitalu, a także spotkania integracyjne słubickich kół: Związku Dzieci Wojny, Emerytów i Inwalidów czy rzepińskich diabetyków. Nie zapominajmy o obchodach 30 - lecia słubickiego koła Związku Sybiraków. Jak widać, nasi seniorzy w ostatnim czasie nie zwalniają tempa, a to wciąż nie koniec.

Niedawno Stowarzyszenie Seniorów Rzepińskich obchodziło swoje 20 - lecie. Były podziękowania osobom i stowarzyszeniom, które przez dwie dekady wspierały i współpracowały z rzepińskimi seniorami, a także występ grupy "Młodzi duchem" z Górzycy.
Powiat słubicki reprezentowała przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska, która przekazała szefowej stowarzyszenia Barbarze Rochmińskiej list gratulacyjny od starosty Leszka Bajona.
Raz jeszcze gratulujemy zacnego jubileuszu!