Oni wiedzą, jak się integrować! - Powiat Słubicki

Zarząd Terenowego Koła Diabetyków w Rzepinie zorganizował niedawno w Starościnie piknik, w którym wzięli udział nie tylko członkowie Koła, ale także mieszkańcy powiatu słubickiego.

- Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce. A przy okazji obchodziliśmy urodziny członków Koła, którzy świętowali w lipcu, sierpniu i wrześniu - opowiada Leokadia Musolf, szefowa rzepińskich diabetyków.
- Piknik odbył się dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Słubicach, gminy Rzepin oraz Przemysława Jarosika, dyrektora Technikum Leśnego w Starościnie - wylicza L. Musolf.
 Dziękujemy za przesłane zdjęcia, z których wynika, że zabawa rzeczywiście się udała. Brawa dla organizatorów!

Piknik zorganizowano w ramach zadania "Aktywny diabetyk w walce o dłuższe życie z cukrzycą”, dofinansowanego przez powiat słubicki w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.