Nasza Powiatowa Rada Seniorów nie zwalnia tempa! - Powiat Słubicki

- Jestem pod wrażeniem tego, co robicie. Waszej energii i zapału mogą wam pozazdrościć wszyscy - nie kryła podziwu dla członków naszej Powiatowej Rady Seniorów Katarzyna Lebiotkowska, prezes Lubuskiego Centrum Pulmonologii w Torzymiu.

Rzeczywiście, nasi seniorzy są znani z tego, że jeśli coś sobie postanowią, to nie ustępują. Tak było chociażby z Oddziałem Geriatrii, który powstaje na terenie torzymskiego szpitala również dzięki ich uporowi.
Nic zatem dziwnego, że członków Rady interesują postępy prac. Dlatego spotkali się dziś z panią prezes, dyrektorem ds. administracyjno - gospodarczych i inwestycji Tomaszem Pisarkiem oraz geriatrą dr Urszula Hurny, którzy opowiedzieli o działalności i planach lecznicy.
Nie obyło się bez zwiedzania szpitala i przyległych terenów, wraz z "inspekcją" placu budowy nowego oddziału. Dziękujemy za miłe przyjęcie!