Nasi nauczyciele z prestiżowymi wyróżnieniami! - Powiat Słubicki

O tegorocznym Dniu Nauczyciela piszemy już od jakiegoś czasu i nic dziwnego: obfitował on bowiem w wiele radosnych wydarzeń, które rozpoczęły się już w ubiegłym tygodniu.

Przypomnijmy: najpierw nagrody starosty Leszka Bajona, potem uroczyste akademie w powiatowych szkołach (jedna z nich została przerwana fantastyczną wiadomością o Noblu dla Olgi Tokarczuk), a na koniec - nagroda ministra edukacji narodowej dla Moniki Stegeman, nauczycielki w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim oraz złoty medal za długoletnią służbę dla Wiesława Kołoszy, doświadczonego nauczyciela, a także przewodniczącego Rady Powiatu!

Przyznacie, że oboje zasłużyli na te wyróżnienia! Uroczystość odbyła się wczoraj, w teatrze im. Osterwy w Gorzowie Wlkp. W imieniu starosty serdecznie gratulujemy!