Raz jeszcze brawa dla naszych nauczycieli! - Powiat Słubicki

W zeszłym tygodniu nasi nauczyciele, z okazji swojego święta, otrzymali od starosty nagrody, a także obchodzili swój dzień w słubickim liceum, "Rolniczaku" oraz w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim. Wczoraj zaś przyszedł czas na "Samochodówkę".

- Wasi nauczyciele uczą was nie tylko matematyki czy języka polskiego, ale także szacunku i tolerancji do drugiego człowieka. To nauczyciele kształtują nasze charaktery i to dzięki nim jesteśmy lepszymi ludźmi - mówił wczoraj uczniom, w imieniu starosty Leszka Bajona, wicestarosta Robert Włodek, który wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą uczestniczył w tamtejszych obchodach Dnia Edukacji Narodowej.
Był wspaniały występ taneczny oraz, rzecz jasna, życzenia dla naszych nauczycieli, do których przyłączamy się i my!