Świętowania nauczycieli ciąg dalszy! - Powiat Słubicki

Wkrótce po uroczystości w starostwie, podczas której starosta Leszek Bajon wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom (piszemy o tym w poprzednim poście), zarówno on, jak i wicestarosta Robert Włodek, ruszyli do powiatowych szkół, by złożyć życzenia kolejnym pedagogom.

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ośnie Lubuskim, prócz starosty, nie zabrakło członka zarządu województwa Marcina Jabłońskiego i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Bogdana Hajkowicza.
Z kolei w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach z nauczycielami spotkał się wicestarosta Robert Włodek.
Dziękujemy za zaproszenie i raz jeszcze życzymy naszym nauczycielom wszystkiego, co najlepsze!

A więcej zdjęć znajdziecie tradycyjnie na naszym profilu na Facebooku.